Сантехнік додому

Сантехнік додому (Харків) - рано чи пізно кожен мешканець міста стикається з цією потребою. Ну, самі подумайте, чи не доводилося вам коли-небудь шукати людину для заміни труб або батарей, ремонту сантехніки, підключення побутової техніки і т.д. Що ви робили в такому випадку? Шукали знайомих, що хоч трохи у цьому тямлять, зверталися до працівників ЖЕКу чи підшуковували якийсь інший вихід? Тепер не треба морочити собі голову пошуком професіонала. Треба знати всього лише контакти людини, яка якісно виконує сантехнічні роботи в Харкові.

Виклик сантехніка в Харкові. Коли і куди потрібно телефонувати?

Ви можете телефонувати в будь-якій ситуації, якщо справа стосується домашніх водозабезпечення, опалення, каналізації. Ремонт, заміна, установка ванн, унітазів, змішувачів, труб і багато інших обов'язків можна, і навіть потрібно, перекласти на плечі фахівця.

Важливо: сантехнік чекає вашого дзвінка щодня з 8.00 до 22.00. Це дуже зручно. Адже якщо станеться з вами якась неприємна історія, наприклад, у неділю ввечері, що тоді робити? Тільки телефонувати слюсарю-сантехніку. Контактні номери професіонала ви знайдете у відповідному розділі.

ЯКІСНО, НАДІЙНО, НЕДОРОГО!

Це головний принцип роботи сантехніка з викликом додому (Харків). На всі виконані роботи поширюються гарантійні обов'язки протягом 6 місяців. Якщо за цей час відбудуться неполадки з вини сантехніка, все буде виправлено в найкоротший термін.

За роки практики, правда, таких випадків було мізерно мало. Найчастіше робота була виконана на найвищому рівні. Від клієнтів надходили лише позитивні відгуки про якість, професіоналізм, відповідальність і уважність. Багато з них перетворилися на постійних. Тобто в їхніх квартирах була прикладена рука майстра до багатьох деталей: труб, радіаторів, побутової техніки і всього іншого сантехнічного обладнання.

Однією з переваг роботи нашого майстра є доступні ціни. Мінімальний виклик сантехніка додому з виконанням робіт обійдеться в 150 грн. Консультація безкоштовна!

Рідко, але буває: з якихось причин клієнт відмовляється від послуги після огляду місця робіт професіоналом. У такому випадку оцінка складності ситуації обійдеться всього лише в 30 грн.

Закупівля витратних матеріалів може здійснюватися як сантехніком, так і самими господарями. У випадку якщо ви не розбираєтеся в такій важливій справі, покладайтеся і в питанні закупівлі на сантехніка за викликом, висловивши попередньо свої побажання. Він точно знає, що і де краще купити. Гроші на матеріали - додатковий рядок витрат.

Головне, не намагайтеся виконувати сантехнічні роботи самостійно, якщо у вас немає спеціальної освіти та досвіду роботи. Наслідки такого втручання можуть бути вкрай плачевними. Кожен повинен займатися своєю роботою. Перекладіть сантехнічні моменти на плечі майстра цієї справи. А самі робіть те, що приносить вам задоволення!

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create